Joomla TemplatesWeb HostingWeb Hosting
Opcja Adopcja
adres

Schronisko Gniezno

ul.Kawiary 38

pn-sob 11:00 - 16:00

tel.61-424 58 65

Zapraszamy na FB !

Zgubiono/Znaleziono
Statystyki
Użytkowników : 2
Artykułów : 348
Zakładki : 6
Odsłon : 521204
Notka prawna
Cytowanie, kopiowanie i w jakiejkolwiek formie wykorzystywanie naszej nazwy, logo i opracowań zawartych na profilu Facebook jak i na stronie www jest zabronione.
 

Zaginął Johny!

 

 

24 kwietnia na Wełnicy zaginął Johny, oddalił się na spacerze od swoich właścicieli. Johny to nasz były podopieczny szczęśliwie adoptowany w październiku 2012 r. Jeśli ktokolwiek wie coś o losie Johnego prosimy o kontakt 500 297 123 Pomóżmy mu wrócić do domu!

Więcej…

 

JEŚLI WIDZIAŁEŚ zadzwoń 515 179 143

hades

 

W połowie marca br, w okolicach Poznania zaginął młody Stafford Hades. Obecnie ma on prawie 10 miesięcy. POMÓŻMY ODNALEŹĆ MALUCHOWI JEGO DOM!!! Prosimy,rozejrzyjcie się w Waszej okolicy, może jest blisko, tylko nie wiecie, że to on!!!

Więcej…

 

Gdyby tak każdy znalazł chwilę...

 

...aby odwiedzić Schronisko tak jak te dzieciaki, nie byłoby tylu psich smutków bo sam widok człowieka wywołuje machanie ogonów u naszych podopiecznych. Wraz ze swoimi nauczycielkami, uczniowie 4 klasy Szkoły Podstawowej nr2 w Gnieźnie znaleźli chwilę na to aby zorganizować zbiórkę

Więcej…

 

Pomóżmy ją odnaleźć!

gjalp

 

W niewyjaśniony sposób, zniknęła bez śladu suczka rasy Wilczak Czechosłowacki. Zostawiła nie tylko swoich ludzi, ale przede wszystkim dwójkę swoich szczeniąt! Pomóżmy jej wrócić do domu!!!

Więcej…

 

To był piękny dzień :)

mikolaj

W minioną sobotę nasze Schronisko odwiedził Mikołaj, razem ze swoim tatą i młodszym braciszkiem. Zainteresowany naszymi pieskami, nie chciał stać bezczynnie i wybierając sobie Rudego, poszedł z nami na spacer. Dzięki Jego dobremu serduszku, Rudy był niezwykle zadowolony bo Mikołaj okazał się bardzo wrażliwym i delikatnym, małym wolontariuszem.

Więcej…

 

Szczęśliwy w SWOIM domu

czarli

 

W sierpniu 2012 roku, trafił do nas Czarli, sami go tak nazwaliśmy. Oto jaki opis wystawiliśmy razem z jego zdjęciami na naszej stronie, kiedy był jżz gotowy do adopcji: "...Czarli jest bardzo silnym psem, nie został nauczony chodzenia na smyczy, tak więc spacer wymaga dużego wysiłku od osoby wyprowadzającej. Czarli nie toleruje innych psów, przy spotkaniu bezpośrednim reaguje agresywnie i próbuje dominować. W stosunku do ludzi pies nie jest agresywny, wręcz szuka kontaktu z człowiekiem. Szukamy odpowiedzialnego domu dla Czarliego, jednak wymagane jest od przyszłego właściciela doświadczenie w prowadzeniu psów tej rasy..."

Więcej…

 

Zarządca Schroniska

Dla Bezdomnych Zwierząt w Gnieźnie.

Spelnione Marzenia

Koci kącik
kot2_n.jpg
Ankieta
Jakiego masz zwierzaka ?