Joomla TemplatesWeb HostingWeb Hosting
Opcja Adopcja
adres

Schronisko Gniezno

ul.Kawiary 38

pn-sob 11:00 - 16:00

tel.61-424 58 65

Zapraszamy na FB !

Zgubiono/Znaleziono
Statystyki
Użytkowników : 2
Artykułów : 313
Zakładki : 6
Odsłon : 323379
Notka prawna
Cytowanie, kopiowanie i w jakiejkolwiek formie wykorzystywanie naszej nazwy, logo i opracowań zawartych na profilu Facebook jak i na stronie www jest zabronione.
 

Pozdrowienia od Niny

dora

Nasza czekoladowa Nina ma teraz na

imię Dora :) Podobno tańczy i tańczy, z

radości oczywiście, co sobie doskonale

wyobrażamy, dostała więc imię po pionierce

tańca nowoczesnego Isadorze Duncan.

PIĘKNIE!

Więcej…

 

Luna wróciła do domu

luna

 

Nie, nie prosimy ponownie o pomoc w odnalezieniu Luny, ponieważ DZISIAJ LUNA WRÓCIŁA DO DOMU!!!Nie uwierzycie, ale dotarła aż do Leszna, jednak nie do końca własnymi siłami. To dzięki młodym ludziom z Domu Dziecka w Trzemesznie oraz ich opiekunowi, właściciele Luny pojechali dziś aby odebrać ją od ludzi, którzy troskliwie się nią zaopiekowali.

 

Więcej…

 

Zaginiony psiak

 

KOLEJNY ZAGINIONY!!!

jeśli wiesz coś o tym psiaku,

zadzwoń do właścicieli, tel. 513 845 436

Ten samiec w typie terrierka zaginął ok miesiąc temu w Kaźmierzu pod Poznaniem. Piesek bardzo lubi kontakt z ludźmi, zwłaszcza z dziećmi. Jest bardzo przyjazny, nie ma w nim cienia agresji. W dniu zaginięcia miał na sobie czerwoną obrożę z wygrawerowaną kostką z adresem i nr telefonu. Dziś może nie mieć adresówki/obroży, więc może ktoś go przygarnął myśląc, że Foksio jest psem bezdomnym.


 

Biały odnalazł to na co zasługuje - DOM

 


Wcale się nie dziwimy, że komuś wpadł w oko i w serce. Ten cudowny pies o ogromnej woli życia, ma już się z kim dzielić swoją radością życia, którą odzyskał pod troskliwą opieką w Schronisku. Powodzenia kochany!

Więcej…

 

Zima, zima, zima

spacer

 

Gdyby pies umiał mówić ludzkim głosem to błagałby swojego pana o spacer! Gdyby oczywiście miał swojego pana... Nie zniechęcone mrozem,w tę ostatnią sobotę ferii, wybrałyśmy się z naszymi podopiecznymi na spacer, aby poczuli, że je kochamy!

Więcej…

 

Czy tak musi być...

zestaw

 

To zaledwie namiastka liczby psów, kotów i innych zwierząt, które trafiają do Schroniska przez ludzką bezmyślność i obojętność. Wyrzucane z samochodu, przywiązywane w lesie, podrzucane na śmietnik ... ich krzywda nie ma końca.

Więcej…

 

Zarządca Schroniska

Dla Bezdomnych Zwierząt w Gnieźnie.

Spelnione Marzenia

Koci kącik
kot2_n.jpg
Ankieta
Jakiego masz zwierzaka ?