Joomla TemplatesWeb HostingWeb Hosting
Opcja Adopcja
adres

Schronisko Gniezno

ul.Kawiary 38

pn-sob 11:00 - 16:00

tel.61-424 58 65

Zapraszamy na FB !

Zgubiono/Znaleziono
Statystyki
Użytkowników : 2
Artykułów : 325
Zakładki : 6
Odsłon : 340716
Notka prawna
Cytowanie, kopiowanie i w jakiejkolwiek formie wykorzystywanie naszej nazwy, logo i opracowań zawartych na profilu Facebook jak i na stronie www jest zabronione.
 

Zaginął Czarek - prosimy o pomoc!


Tydzień temu w Woźnikach niedaleko Gniezna zaginął mały przyjaciel Agnieszki i Roksany. Czaruś ma 6 lat i jest ukochanym członkiem rodziny, która bardzo za nim tęskni. Jeśli widziałeś gdzieś Czarka, prosimy zadzwoń na numer +48 507 331 956

Więcej…

 

"W" jak Wiosna i jak Wolontariuszki.

 


Niestrudzone zadaniami domowymi, bez względu na inne atrakcje otaczającego nas świata, dziewczyny jak zwykle wybrały swoje psiaki ze Schroniska i to z nimi spędziły połowę soboty. Serce rośnie :)

Więcej…

 

Dwa zabłąkane malamuty

malamuty

 

2.03.2013 w nocy 2 psy - malamut i pies w typie malamuta (podobny do grenlanda) przybłąkały się na posesję w Nidomiu, niedaleko Czerniejewa, Nekli, Gniezna. Nie mają tatuażu. Malamut ma chore oczy.
Jeśli ktoś je rozpoznaje, prosimy o kontakt pod numerem
tel. +48 505 545 785

 

Marusia

marusia

 

Oto owczarek - "wilczur" niemiecki odważnie wskoczył nam do książeczki; dzielny i wierny: chwat, co się zowie, tropi przestępców, pilnuje owiec! Od kiedy przybył z niemieckich bajek, swym polskim druhom łapę podaje i tak jak niegdyś - teraz, po wiekach, na swojego Czerwonego Kapturka czeka.

Więcej…

 

"Przyjście wiosny"

wiosna

 

Nieśmiało, ciepłymi promieniami słońca

i jeszcze nieco chłodnym wiatrem,

wiosna zajrzała do Schroniska.

Zapraszamy na dłużej Pani Wiosno :)

Więcej…

 

Koci świat, kocie sprawy...

 

Czy wiecie jak wygląda grafik dnia kota? W Schronisku, Rudi i jego mała koleżanka dobrze wiedzą jak spożytkować dzień po kociemu. 15 godzin dziennie śpią a pozostałe 9 myją się i jedzą. Typowe. Kto ma kota, ten wie, że jeden fotel w domu na pewno nie będzie dla ludzi...

Więcej…

 

Zarządca Schroniska

Dla Bezdomnych Zwierząt w Gnieźnie.

Spelnione Marzenia

Koci kącik
we_n.jpg
Ankieta
Jakiego masz zwierzaka ?